logo1.png
banner2.png
Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.
logo_kudyznudy.gif

Táborový tým

Tým vedoucích

Tým vedoucích

Na další medailonky se můžete těšit už brzy! ;-)
Sledujte nás ...
Yesay.png

Honza Malý
Ahoj, jmenuji se Honza, ale přátelé a kamarádi mi říkají YESAY. Na dětské tábory jezdím už od raných mladých let. Jako vedoucí oddílu prďáků jsem byl poprvé v roce 2016 a velice mne to nadchlo. S maličkou skromností bych o sobě řekl, že jsem velice zručný, hlučný a též velice pohledný a sympatický mládenec, který je bohužel zadaný :-D. Jak bych řekl v AZ-kvízu “mezi mé koníčky patří: sport (při kterém si nic neudělám!), četba, příroda a nesmím zapomenout na zaměstnání ”.

Tě péro, YESAY
PS: Těším se na vás.

 
Anicka.png
Anička Kadeřábková
Ahoj táborníci a milí rodičové, jmenuji se Anička. Na tábor jezdím od roku 2009, kdy jsem se tábora zúčastnila jako malé pískle poprvé a od té doby mě to nepustilo. Přidala jsem se k partě úžasných lidí, kteří na tábor jezdí se stejnou oblibou jako já. Mám ráda srandu a poznávání nových věcí. Ráda cestuji a ve volném čase se věnuji nějaké té sportovní aktivitě, ať už je to pouhá procházka nebo výšlap na Sněžku. Ráda také hraju kolektivní sporty, jako je třeba volejbal, nohejbal, fotbal a pak méně kolektivní tenis. A v zimě chodím ráda jak na běžky, tak na sjezdovky.

Těším se na vás a na skvělou zábavu, která nás celých 14 dní bude doprovázet.
Bubla.png
Martin Budina
Ahoj všem! Jmenuji se Martin, ale na táboře mi nikdo neřekne jinak než „Bublino“. Když nejsem na táboře, tak se živím právem. Tak, jak se snažím uplatňovat spravedlnost v mém pracovním životě, spolu s Inoušem už pár let každé táborové ráno spravedlivě hodnotíme pořádek v chatkách táborníků. A spravedlivě pak jsou odměněni ti, kteří dlouhodobě dokáží ve svých chatičkách udržovat náležitý pořádek a hlavně čerstvý vzduch. Ale nejen disciplínou jsme na táboře živi, protože každý tábor skýtá především obrovské množství zábavy, dobrodružství a zážitků, ze kterých já osobně po táboře žiji několik dalších měsíců!!! Určitě se mnou můžete počítat při fotbale, baseballu, frisbee, vlastně při jakékoli sportovní aktivitě, ale i při kartách a dalších různých společenských hrách. Stejně jako v posledních letech můžeme rovněž zorganizovat (ne)pravidelné výběhy do okolní přírody. 
Už se na vás všechny moc těším!
Monca.png
Monika Bartoňová
Ahoj, jmenuji se Monika a na tábor jsem jezdila už jako malý špunt. Před  lety jsem se k táborům vrátila, ale už v pozici vedoucího a je to skvělé, každý rok! Pracuji jako “pančtelka” v Liberci a věnuji se převážně výuce angličtiny, která je i mým koníčkem. Dalšími koníčky jsou: sport, cestování a náš hafan Kendy:)

Těším se na vás!!!
Tom.png
Tom Vocásek
Zdravim všechny táborníky a zvláště pak jejich rodiče a známé, kteří se rádi během tábora podívají na naše „fcb“ stránky. Neboť to budu právě já, který se bude starat o focení táborníků při hrách, lenošení, tancování a u dalších táborových zážitků!!!

Doufám, že tak budete alespoň trochu s námi a nebude se tolik stýskat. ;-)
Terka_B.png
Terka Bujárková
Ahoj! Mé jméno je Terez a jezdím na tento tábor od roku 2012. Dříve jako natěšené dítko, teď už jako vedoucí, která chce zažít spoustu legrace. Na táboře jsem získala spoustu skvělých kamarádů a partu, na kterou nezapomenu. 14 dní her, srandy, zábavy, sportu, relaxu, přátel a nádherných vzpomínek na celý život. To pro mě znamená tento tábor. Mezi mé koníčky patří hra na klavír a zpěv, ráda fotografuji věci z jiných úhlů pohledu a jsem také malým fotografem na našem táboře. Mám ráda vodu, plavání (jsem úspěšným absolventem plaveckého kurzu) a také volejbal. Zajímám se o pedagogiku předškolního věku a logopedii.

Těším se na Vás!
Dodo.png
Dominik Dolenský
Ahoj já jsem Dominik, mladý klučina pocházející z Krkonoš, který momentálně pracuje v Mladé Boleslavi. Jsem kluk, který je pro každou srandu, milujíce  fotbal a vlastně všechny pohybově aktivní hry. Na tábor už jezdím řadu let, nejdříve jako dítě, teď už jako vedoucí. A musím říct, že je to pro mě nejlepších 14 dní v roce, a to hlavně díky té skvělé partě vedoucích a dětí, se kterými si užijeme moře srandy a radosti.

Těším se, až znovu sejdeme! :) 
Mama.png
Martina Poláčková - naše zdravotnice
Ahoj. Jmenuji se Martina, vedoucí mi však s oblibou říkají MÁMA. Povoláním jsem zdravotní sestra a sociální pracovnice. Celoročně pracuji s dětmi, tudíž mi jejich nemoci a trápení jsou dosti blízké. Děti se na mne mohou obrátit s jakýmkoliv problémem, s čímkoliv, co je trápí. Jako zdravotnice jezdím už od roku 1998 a upřímně si už ani neumím představit prvních 14 dní v červenci bez tábora a bez celé party skvělých lidiček.

Těším se na Vás a hlavně nezapomeňte na všechny potřebné léky, ať si tábor co nejvíce ve zdraví užijete.
motyl.png
Martin Schauer
Ahoj všem, kdož si vyhradili chvilku začíst se do tohoto zevrubného medailonku. Jmenuji se Motýl...tedy vlastně Martin a jsem neobyčejně obyčejný kluk z hor, jehož životní vzor se nachází někde mezi Jaroslavem Duškem, Jardou Jágrem a Hawkey Piercem. Mám rád historii, deskovky (ty přímo miluju), sport všeho druhu a samozřejmě naší 14 denní “dovolenou” v rámci drhlenských táborníků, která se pro mě stala nedílnou součástí mého života. K počínání party okolo DCR jsem se přidal již spoustu let nazpět, nejprve v roli táborníka, poté praktikantského “ucha” až po plnohodnotného vedoucího. Mimoto jsem na táboře členem lékářského konzilia, které se schází u těch nejzávážnějších případů ukopnutých palců, kousnutí komárem a život ohrožujících odřenin. I proto, ale hlavně pro ten kopec zábavy, který tu rok co rok zažíváme, se na Vás těším... Váš Motýl
Fidzi.png

Šárka Vocásková

Zdravím všechny táborníky i nepřímé účastníky!
Jsem moc ráda, že jste se rozhodli vyrazit s námi na tábor a odstartovat tak letní prázdniny.
Určitě je na co se těšit!
Osobně jezdím na tábor od svých 7 let a dodnes jsem nadšená, že mohu být stále jeho součástí. Proto mě velice těší Váš zájem se s námi vydat za skvělými zážitky a za novými a samozřejmě i starými dobrými kamarády! ☺
 
Slapetka.png
Marek Šťastný
Ahoj táborníci, přátelé či jen návštěvníci stránek DĚTÍ ČESKÉHO RÁJE. 
Mé jméno je Marek a vzhledem k mé službě u Armády ČR mi z neznámých důvodů již většina táborníků říká Šlapetka. Ač je tábor určen především pro vaše děti, i my vedoucí v sobě máme své vnitřní dítě a já jsem velmi rád, že ho i ve svých letech mohu na 14 táborových dní plně vypustit a užívat si čas s vašimi ratolestmi při jejich oblíbených aktivitách. I pro letošní tábor je pro vás tedy připraven často milý, vždy zodpovědný, hravý a v případě nutnosti i přísný, relativně nový a zcela jistě oblíbený vedoucí Šlapetka. 
Baja.png
Bára Lampová
Ahoj všichni milovníci táborů (obzvlášť toho našeho),
jsem Bára a občas se mi také říká malá Bája. Do výšky jsem moc nenarostla a tak mě na táborových fotkách mezi dětmi málokdy poznáte :)
Pocházím z nejsevernější části Česka a vystudovala jsem Stavební fakultu v Praze. Jako dítě jsem byla velmi nadšený táborník a o to víc nadšeně jsem se před pár lety přidala ke skvělé partě kolem Dětí Českého Ráje jako vedoucí. Ze všeho nejradši chodím po horách, protože miluju výhledy. Proto se občas vrhnu i na lezení. 

Taky už se tak těšíte na prvních 14 dní v červenci?
Zdenda_H.png
Zdenda Hořejšek
Ahoj všem, jmenuji se Zdenda a na tábor jezdím od roku 2013. Tábor jsem si užil několikrát jako dítě a patří to k mým nejlepším zážitkům. Bydlím u Jičína a má práce je v elektro-strojním oboru. Ve svém volném čase se věnuji 3D tisku a jeho užití v praxi. Mezi mé záliby patří kolektivní sporty, pohyb v přírodě, cestování a  zábava, o kterou na táboře rozhodně není nouze.

Těším se na vás a na tu skvělou zábavu, která nás celých 14 dní bude doprovázet.
Terka_C.png
Terka Cíferská
Ahoj, já jsem Terka. Od devíti let si každým rokem vyhrazuji prvních 14 dní v červenci na tábor. Dříve jako natěšený špunt, teď jako nadšený vedoucí. Co ráda dělám ve volném čase? Umělkyně ze mě už asi nebude, ale zato miluji míčové sporty, v zimě neodolám lyžování stejně jako v létě cyklistice. Nesmím ještě zapomenout říct, že jsem milovník cestování, kafe a kvalitní četby.

Patřím do klubu táborových astmatiků, tudíž až si budete chtít postěžovat na pyl a další záporáky, tak jsem plně k dispozici. 
Těším se na Vás!
Adam.png
Adam Flégl
Jmenuji se Adam a jsem mezi táborníky "nováčkem". Jako děcko jsem jezdil jen na skautské tábory a drhlenskou partu jsem poznal až v roce 2014, kdy jsem poprvé jel jako praktikant. Rád sportuji, roky jsem hrál závodně basketbal, ale baví mě i volejbal a další sporty, kde se všichni honí za něčím kulatým. Občas si vyšlápnu nějaký ten kopeček, protože pohled seshora je ten nejzaslouženější. Nesnáším koprovku a miluji kakao! Jsem rád, že můžu být součástí tohoto mladého kolektivu, který se snaží pro děti a jejich oblíbený tábor udělat maximum.

Na viděnou v červenci! :))
Marta.png
Martina Řondíková
Ahoj, jmenuji se Martina, táborníci mi říkají Karle nebo Řondí. 
Na tábory jsem jezdila už jako dítě, ale k této partě skvělých vedoucích jsem se dostala, protože jsem potřebovala praxi na VŠ. V tu chvíli jsem netušila, jak mě to bude bavit. Podle mého názoru na tenhle tábor nejezdí jen výborní vedoucí, ale také úžasné děti. Těchto táborů se zúčastňuji od roku 2014. Od té doby se vždy na tábor velice těším. Studovala jsem Sociálně-právní činnost v Hořicích a poté VŠ přírodovědně-humanitní a pedagogickou v Liberci. Pracuji jako učitelka na základní škole. Mezi mé záliby patří veškeré výtvarné práce, sport, cestování, zábava a práce s dětmi ☺.
Matej.png
Matěj Boukal
Ahoj, jmenuju se Matěj! 
Pocházím z malé vesnice u Plzně, ale několik posledních let  přebývám v Praze, kde jsem vystudoval ČVUT. Mezi mé největší koníčky patří určitě sport, kde bych jen těžko našel nějaký, který mě nebaví a nejsem v něm nejlepší. :-D Teda snad kromě basketu, protože ty koše jsou na mě moc vysoko. Jako další koníčky mám úklid, práci na zahradě, psaní seminárních prací, učení  a spoustu dalších oblíbených činností. Zkrátka asi tak jako u vás :-D Nesnáším nudu, lenost, Evu a Vaška a vše, co je uvedeno v sekci "další koníčky". Snad až na tu Evu s Vaškem nám na táboře naštěstí nic z toho nehrozí. Už teď se těším.

 
Adys.png
Adéla Jechová
Ahoj, jmenuji se Adéla, ale v naší táborové bandě mi nikdo neřekne jinak než Adys. Součástí této skvělé party lidí jsem již od roku 2011, kdy jsem se poprvé účastnila tábora jako vedoucí. Od té doby jsem nevynechala ani jediný a upřímně řečeno si ani neumím představit jiný začátek léta. Práce s dětmi mě nejen baví, ale především mě těší, že mám možnost v dětech rozvíjet zápal pro hru, smysl pro fair play i týmového ducha. Zprostředkovávat jim nová přátelství a jedinečné zážitky. Povahou jsem veselá a energická osůbka, kterou je všude dřív slyšet než vidět. :-D Mám ráda všechny sporty, snad až na šachy a gymnastiku. Naopak nesnáším nudu, a tak není náhoda, že jezdím zrovna na tento tábor. Pro pobavení “našich dětiček” se s radostí nalíčíme i odlíčíme třeba 5x denně. :-D
Už se nemůžu dočkat, až se všichni potkáme na prvním nástupu. ;)
Inous3.png
Jindra Kobr
Co říci o Jindrovi... Obyčejný kluk co má rád sport, přírodu a hrátky s grafikou ve všech možných odvětvích. Mám za sebou architekturu na ČVUT, fotbal kopu za Víchovou a malou kopanou s kamarády v Praze. Zbožňuju sport na spoustu variant, ale nejradši jsem na zeleném trávníku nebo zasněženém kopci. Baví mě fotit, točit videa, vařit, vyjít si jen tak s kamarády, ale nejvíce mě těší dělat ze sebe šaška a pobavit tak ostatní.

Uvidíme se na táboře! ;-)
Váš Inouš
Kacka.png
Káťa Nosková
Zdravím všechny táborníky!
Moje jméno je Káťa a jsem taková nenápadná blondýnka, která miluje legraci, hudbu a čokoládu. Zatím jsem na dráze studenta a ve svém volném čase se věnuji tanečnímu sportu a hře na klavír.   
Na drhlenský tábor jezdím od svých sedmi let, 9x jsem se zúčastnila jako dítě, no a když už to dál nešlo, začala jsem jezdit jako vedoucí. :-)  Ať už jako účastník, nebo vedoucí, každý rok byl, je a bude pro mě nezapomenutelný a vždycky odjíždím s hromadou skvělých zážitků!
Prázdniny bez tábora prostě nejsou prázdniny!
 
Těším se na vás!
Mates.png
Matěj Petrák
Ahoj, jmenuju se Matěj a studuju SPŠ stavební v Hradci Králové. Tomuto odvětví bych se chtěl nadále věnovat, ale mimo to se zajímám o vesmír a techniku.
Na tento tábor jezdím už od malička a kolektiv jsem si zamiloval natolik, že jezdím nepřetžitě už i jako vedoucí. Snažím se být pro děti zodpovědný ale zároveň kamarádský. Z vlastní zkušenosti vím, že jsou to 2 týdny strávené s kamarády a programem nabitým hrami, které se dětem snažím vždy zpříjemnit.

Stejně jako ty předchozí i tento rok se na tábor moc těším.
Nazdárek Maty
Elka.png
Eliška Králová
Ahoj, jsem Elka z Dolní Poustevny. Ráda maluji a tvořím cokoliv kreativního :-) Nemám ráda koprovku a jsem vášnivá turistka ;-)
Na táboře jsem se úspěšně nominovala do role nástěnkářky, a tak se můžete těšit na společné soutěže o nejlepší obrázky.

Už se na vás moc těším.
Elka
Zdenda_J.png
Zdeněk Jodas
Moje kariéra táborníka začala už v roce 1994. Tehdy jsem vykopal první latrínu, vyčistil si zuby a omyl obličej ve vodě z potoka a sloužil první noční hlídku, při které jsme se báli vystrčit nos ze strážní věže. Brambory se škrábali ručně, v táboře nebyla elektrika a my tam byli tři týdny naprosto spokojení.
V patnácti letech skončily bezstarostné roky her, které pro mě někdo chystal a skočil jsem rovnou na druhou stranu barikády. Velká změna, která ovšem znamenala prohloubení táborového “postižení”, které trvá dodnes. V běžném životě se věnuji obchodu ve společnosti, která rozvíjí a vzdělává lidi ve firemním prostředí.
Za ty roky se z našeho tábora stal tak trochu fenomén, kolem kterého se motá bezva parta lidí, bez kterých by podobná věc nešla zrealizovat a já jsem vděčný, že s touhle partou můžeme na těch čtrnáct dní zmizet do lesů a připravovat nezapomenutelné zážitky někomu dalšímu. A kdo ví, možná nám mezi našimi účastníky vyrůstá někdo podobně postižený, komu nedělí rok Silvestr, ale rozděluje ho na před táborem a po něm:) 
Misa.png
Michala Erlebachová
Ahoj, jmenuji se Míša. Vystudovala jsem předškolní a mimoškolní pedagogiku a v budoucnu bych chtěla být učitelkou v mateřské škole. Momentálně studuji vysokou školu s výtvarným zaměřením, ráda kreslím a maluji. K mým koníčkům patří především hra na klavír. Na tento tábor jedu letos poprvé a moc se těším, co všechno spolu zažijeme.

Tak ahój na táboře :-)
Korespondenční adresa

Děti českého ráje, o.s.
Skupova 1102
500 03 Hradec Králové

Email: drhleny@email.cz
Telefon: 739 670 759
Fakturační údaje
Zdeněk Jodas
Košťálov 276
512 02

IČ: 75896877
číslo účtu: 1159667039/3030
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one